Canavarlar / Monster Inc. Temalı Doğum günü Organizasyonu.

Seyredenler bilirler, harika bir animasyon monster. Bizde çok severek çalıştık bu temayı. Hikayede canavarlar özel bir kapıdan çocukların odalarına geçiyorlar. Biz de bunu işleyerek doğum günü masasını Gür’ün odası olarak hazırladık 🙂 Ortaya harika bir parti organizasyonu çıktı. Girişte Gür’ü kaçıran canavar en çok beğenilen ürünlerden oldu.

Hande Çıkıkçı Katırcıoğlu ve Özgür Katırcıoğlu çiftinin dünya tatlısı oğulları Gür’ün doğum gününü kutlar ve bu özel günlerinde bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz.

İyi seyirler 🙂

 

canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_sekerhamuru-pasta_monstercake_candybar_sekerbufesi canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_sekerhamuru-pasta_monstercake canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_popcake_stant canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_photobooth_fotograf-cekim_alani2 canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_photobooth_fotograf-cekim_alani canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_limonata_limon_limonatasiseler-pipet canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_limonata_limon_limonatasise2 canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_fotograf_cerceve_photobooth canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_dogumgunu_masasi_seker_bufesi2 canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_dogumgunu_masasi_seker_bufesi_m&m canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_dogumgunu_masasi_seker_bufesi canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_dekor_masa canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_anikarti_anikutusu canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_servis_pecetelik_misafir_masa_susu canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_servis_pecetelik canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_servis_cupcake canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_sekerhamuru-pasta_monstercake_macaron canavar_temali_parti_organizasyon_dogumgunu_izmir_konsept_sekerhamuru-pasta_monstercake_candybar_sekerbufesi_masa_ortusu

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir