Şeker Bebekler.

Şeker Bebeklerin Dünyasına Hoşgeldiniz…

Uzun zamandır sitemi yayına sokmak için uğraşıyordum, sonunda başlangıç yapabildim. Zamanım oldukça çalışmalarımı sizlerle paylaşacağım. Umuyorum izlemekten zevk alırsınız. Kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

You may also like...

8 Responses

 1. Tijen says:

  Deniz hanım sonunda sitenizi yayına soktuğunuza çok sevindik. Gerçekten çok güzel şeyler yapıyorsunuz. Takip etmek için sabırsızlanıyoruz.

  • deniz says:

   Tijen Hanım geç cevap verdiğim için kusuruma bakmayın. Çok teşekkür ediyorum, umarım sevindirmeye devam ederim:)

 2. Derin says:

  Tebrik ederim. Çok güzel bir site olmuş. ama ürünlerinizin hepsi sitede yok. O kadar güzel şeyler yapıyorsunuz ki herşeyi paylaşmanızı öneririm, mahrum bırakmayın bizi. Bu arada kızımın doğum günü için tekrar tekrar teşekkür ederim. Çalışma şeklinizi hiç bozmadan devam etmeniz dileğimle.

  • deniz says:

   Derin Hanım,
   Sizin için çalışma çok zevkliydi, Çok ama çok şeker kızınız Selini tanıma fırsatımız oldu. Ürünlerimizi sergilemeye malesef çok fırsatımız olmuyor. Ne mutlu ki siparişlerimiz bize bu fırsatı vermiyor. Bir günümü sadece siteye ayırıp elimdekileri yayınlamaya çalışacağım. Dilekleriniz için teşekkürler…

 3. Melek says:

  Hayırlısı olsun Deniz hanım. Başarılarınızın devamını dilerim. Yaptığınız işteki özeninize, kimseyi kırmayışınıza ve disiplinli çalışmanıza hayranım. Güler yüzünüze Sağlık 🙂

  • deniz says:

   Çok teşekkür ederim Melek Hanım, çalışma şeklimizden memnun kalmanız bizim için çok önemli, kısmet olursa yıllarca bu çizgide devam edeceğiz.

 4. nil says:

  Deniz Hanım, Siz harikasınız… Lavanta ağacını görünce bayılacaktım. Nekadar güzel süslemişsiniz ve nekadar büyük yapmışsınız. büyük istemiştim ama ne yalan söyleyeyim bu kadarını yapabileceğiniz düşünmüyordum. Lavanta ağacımız Düğünün ilgi odağı oldu. Hazırladığınız stand keseler herşey mükemmeldi. Telaşeden önceden görme fırsarım olmamıştı iyi de olmuş. Tekrar ellerinize sağlık. Beni mutlu günümde 1 kat daha sevindirdiiniz. Dakikliğiniz titizliğiniz güler yüzünüz, Hiiç eksik olmasın:)

  • deniz says:

   Nil hanım o gün sizi gelinlikler içinde görmek isterdim fakat zamanım yoktu bana fotoğraf gönderirseniz çok sevinirim. 🙂 Sizi mutlu edebildiysem gerisi teferruat 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *